top of page
Executive Search

The Art of Executive Search

Globální partner

D.C.G. DELTA Consulting Group je společnost boutique typu. Zaměřuje se na poskytování individuálních profesionálních služeb v oblasti recruitmentu top manažerských pozic a specialistů, HR consultingu a  strategického poradenství. Díky partnerství v mezinárodní organizaci Kennedy Executive Search pokrývá kromě regionu CEE i další země v Evropě a Severní a Jižní Americe.

Zakládáme si na budování dlouhodobých partnerství. Naším hlavním cílem je rozvoj talentu našich kandidátů a růst společností našich klientů. Každá pozice, kterou řešíme, pro nás proto není jen pouhým spojením životopisu a požadavků klienta, ale je pro nás osobní výzvou. Uvědomujeme si svůj vliv na životy konkrétních lidí a tuto zodpovědnost nebereme na lehkou váhu.

Dlouhodobá partnerství

Zkušenosti

Dlouholeté zkušenosti v oboru jsou zárukou vysoké kvality služeb a schopnosti uspokojit i nejnáročnější potřeby našich klientů. 

Každý search posuzujeme individuálně a ve spolupráci s klientem hledáme optimální kombinaci nástrojů a postupů, které povedou k úspěšnému cíli.  

Technologie 

Využíváme moderní technologie jako například AI, které jsou automatickou součástí našeho vyhledávacího procesu. 

Aktivní přístup

Ke každému projektu přistupujeme individuálně, na základě podrobné analýzy pozice, společnosti klienta a celkové situace na trhu. Teprve potom přistoupíme ke konkrétnímu vyhledávání. Kandidáty oslovujeme aktivně, personalizovanou nabídkou.

Diskrétnost

Jsme si vědomi toho, že pracujeme s velice citlivými informacemi. Jak na straně kandidáta, tak na straně klienta. Diskrétnost je pro nás zásadní prioritou. Máme rozsáhlé zkušenosti i v oblasti confidential search.

Služby

Podpis

Executive Search

 

Vyhledávání top manažerů

Image by eniko kis

Outplacement

 

Objevte náš komplexní outplacement program

plnicí pero

Professional Search

 

Vyhledávání odborníků

Stohy papíru

Career Advisory & Interview Coaching

Objevte své možnosti a nové cíle, připravte se na svůj nový začátek

Image by Jesus Kiteque

Market Research & Talent Mapping

Buďte připraveni. Objevujeme pro vás klíčové talenty a informace o trhu potřebné pro vaše správná  strategická rozhodnutí v mezinárodním měřítku

Kontrola textu v dokumentu

HR Consulting

 

Řešení Vašich individuálních potřeb v oblasti HR

Image by Glenn Carstens-Peters

Onboarding & Integration

 

Maximalizujte svůj úspěch, minimalizujte rizika během počátečního  období

Pracovní schůzka

Interim Management

 

Řízení Vašich časově omezených projektů našimi seniorními odborníky

bottom of page