The Art of Executive Search

Globální partner

D.C.G. DELTA Consulting Group je společnost boutique typu. Zaměřuje se na poskytování individuálních profesionálních služeb v oblasti recruitmentu top manažerských pozic a specialistů, HR consultingu a  strategického poradenství. Díky partnerství v mezinárodní organizaci Kennedy Executive Search pokrývá kromě regionu CEE i další země v Evropě a Severní a Jižní Americe.

Zakládáme si na budování dlouhodobých partnerství. Naším hlavním cílem je rozvoj talentu našich kandidátů a růst společností našich klientů. Každá pozice, kterou řešíme, pro nás proto není jen pouhým spojením životopisu a požadavků klienta, ale je pro nás osobní výzvou. Uvědomujeme si svůj vliv na životy konkrétních lidí a tuto zodpovědnost nebereme na lehkou váhu.

Dlouhodobá partnerství

Zkušenosti

Dlouholeté zkušenosti v oboru jsou zárukou vysoké kvality služeb a schopnosti uspokojit i nejnáročnější potřeby našich klientů. 

Každý search posuzujeme individuálně a ve spolupráci s klientem hledáme optimální kombinaci nástrojů a postupů, které povedou k úspěšnému cíli.  

Technologie 

Využíváme moderní technologie jako například AI, které jsou automatickou součástí našeho vyhledávacího procesu. 

Aktivní přístup

Ke každému projektu přistupujeme individuálně, na základě podrobné analýzy pozice, společnosti klienta a celkové situace na trhu. Teprve potom přistoupíme ke konkrétnímu vyhledávání. Kandidáty oslovujeme aktivně, personalizovanou nabídkou.

Diskrétnost

Jsme si vědomi toho, že pracujeme s velice citlivými informacemi. Jak na straně kandidáta, tak na straně klienta. Diskrétnost je pro nás zásadní prioritou. Máme rozsáhlé zkušenosti i v oblasti confidential search.

Služby

Podpis

 

Vyhledávání top manažerů

Executive Search

Image by eniko kis

 

Objevte náš komplexní outplacement program

Outplacement

plnicí pero

 

Vyhledávání odborníků

Professional Search

Stohy papíru

Objevte své možnosti a nové cíle, připravte se na svůj nový začátek

Career Advisory & Interview Coaching

Image by Jesus Kiteque

Buďte připraveni. Objevujeme pro vás klíčové talenty a informace o trhu potřebné pro vaše správná  strategická rozhodnutí v mezinárodním měřítku

Market Research & Talent Mapping

Kontrola textu v dokumentu

 

Řešení Vašich individuálních potřeb v oblasti HR

HR Consulting

Image by Glenn Carstens-Peters

 

Maximalizujte svůj úspěch, minimalizujte rizika během počátečního  období

Onboarding & Integration

Pracovní schůzka

 

Řízení Vašich časově omezených projektů našimi seniorními odborníky

Interim Management

©2019 by D.C.G. DELTA Consulting Group s.r.o.